Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bize eğitim öncüleri diyebilirsiniz. Eğitim öncülerinin görevi, değişen eğitim sisteminde yeni nesil öğrenme yöntemleri geliştirmek, sınırları aşarak öğrencileri eğitmek, onlara ilham vermek ve böylece tüm öğrencilere kaliteli bir eğitimin kapılarını açmaktır.

Hayal ettiğinizin üzerine ulaşan fikirler, imkanları aşan teknoloji, beklentilerinizi aşan hizmet ve süper güçlü bir ekip ifadeleri bizi en iyi tanımlayan cümlelerdir.

Misyonumuz

Yaptığımız ve sunduğumuz her şeyi başında öğrenme arzusunu önemsiyoruz. Sunduğumuz eğitimlerde katılma amacınız ne olursa olsun başarılı olmanızı ve bunun sürdürülebilir olmasını destekleyeceğiz.

Kaliteli eğitimin her yerde ve herkes için var olması için çalışacağız. Uzaktan eğitim yöntemlerinin geliştirilmesi için yeni yöntemler arayacağız.

Vİzyonumuz

Bilgi dünyasında uzaktan eğitim öğrenme çağının en parlak dönemini yaşıyor. Tahta ve tebeşir metodundan bilgisayar ve akıllı telefondan öğrenmeye doğru değişen eğitim dünyası birçok fırsatı da beraberinde getiriyor.

Örgün eğitimlerde düşük fiyat politikasını benimsemek kurum kültürümüz haline geldi. 2012 yılında başlayan bu girişimde büyük zorluklarla karşılaştık ancak örgün eğitimde düşük fiyat garantisini ve uzaktan eğitimde ücretsiz eğitim metodunu hayata geçirdik.

Bilgi ve teknoloji çağında geleceğin eğitim kurumlarını hiç kimse tahmin edemiyor. Ancak kaliteli eğitim ve uygun fiyat kültürümüzü bugüne kadar getirmiş olmanın güveni ve öğrencilerimizin memnuniyeti gelecekler ilgili hedeflerimizde gerçekçi bir yön çizmemizi sağlıyor.

Öğrenmenin pahalı olduğu eğitim dünyasında ücretsiz uzaktan eğitim metodunu sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.

Öncelikli hedefimiz kişisel gelişim olsa da nihai olarak toplumsal gelişimi hedeflemekteyiz.. Öğrencilerimizin sayısı arttıkça bireylere değil, küresel topluma hizmet etmiş oluruz.

Neler Kazanacak sınız?

Alanında uzman eğitmenlerimizle bilgi kaynağının herkese açık olduğu uzaktan eğitim platformumuzda buluşabilir ve bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Akademisyen ve alanında profesyonel iş insanlarının örgün eğitim programlarına katılabilir ve iş hayatında kullanabileceğiniz yeni yetkinlikler kazanabilirsiniz.

Ayrıca işletme ve kişisel gelişim üzerine yapılan araştırmaları okuyabilir ve günlük bildirimler alabilirsiniz. İşletme Enstitüsü kişisel gelişiminize ve iş hayatına katkıda bulunacak makaleleri de hazırlayıp sunmaktadır

Our Skilled Instructors

50
PROFESSIONAL INSTRUCTORS
87
NEW COURSES EVERY YEAR
25
LIVE SESSIONS EVERY MONTH
277
REGISTERED STUDENTS

What Our Students Say

X